Borlänge kommuns logotyp
  • Fredag den 8 mars stänger Aqua Nova och simhall klockan 17.00 på grund av privat kvällsbokning.
    Relax, Gym, Multibassäng, Bowling och Restaurang håller öppet som vanligt.

    3G Turbo är avstängd.

Gruppträning vecka 9

Måndag

ActicGym

  • 07:30-08:00 ATC Jonas/Ida 

Multibassängen                                                  

  • 13:00-13:50 Flyttad tid endast denna vecka VattenStationsträning Ronja

Aqua Nova

  • 19:20-20:00 Flyttad tid endast denna vecka VattenTabata Sara

Motionshallen

  • 17:30-18:30 Spinning Silva
  • 18:45-19:30 Slow Flow Yoga Pavel
  • 19:30-20:00 Meditation Pavel

Tisdag

 Multibassängen                                                 

  • 14:30-15:15 VattenStationsträning Björn
  • 18:00-18:50 VattenPass Nadia

Motionshallen

  • 17:30-18:00 Core Marija
  • 18:05-19:00 Kondition och Styrka Marija

Onsdag

ActicGym

  • 07:30-08:00 ATC Jonas/Ida 

Motionshallen

  • 17:30-18:30 YinYoga Annika
  • 19:00-19:25 Dansa Afro Silva
  • 19:30-19:55 Bål och Balans Silva

Torsdag

Multibassängen                                                 

  • 18:00-18:50 VattenPass Lisa

Motionshallen

  • 17:30-18:30 Stationsträning Anders
  • 18:45-19:30 Spinning Silva
  • 19:30-20:00 Styrka Överkropp Silva

Fredag

Multibassängen                                             

  • 07:00-07:40 VattenTabata Sara
  • 11:30-12:20 VattenPass Rullande

Motionshallen

  • 17:00-18:00 YinYoga Pavel

Lördag

Motionshallen

  • 11:00-12:00 Pilats Marija

Söndag

Multibassängen                                                 

  • 10:10-11:00 VattenPass Silva

Gruppträning vecka 10

Måndag

ActicGym

  • 07:30-08:00 ATC Jonas/Ida 

Multibassängen                                                  

  • 09:30-10:20 VattenFys Pirre

Aqua Nova

  • 17:30-18:10 VattenTabata Sara

Motionshallen

  • 17:30-18:30 Spinning Silva
  • 18:45-19:30 Slow Flow Yoga Pavel
  • 19:30-20:00 Meditation Pavel

Tisdag

 Multibassängen                                                 

  • 15:00-15:45 Ny tid från och med vecka 10 VattenStationsträning Björn
  • 18:00-18:50 VattenPass Nadia

Motionshallen

  • 17:30-18:00 Core Paola
  • 18:05-19:00 Kondition och Styrka Paola

Onsdag

ActicGym

  • 07:30-08:00 ATC Jonas/Ida 

Motionshallen

  • 17:30-18:30 YinYoga Annika
  • 19:00-19:25 Dansa Afro Silva
  • 19:30-19:55 Bål och Balans Silva

Torsdag

Multibassängen                                                 

  • 18:00-18:50 VattenPass Lisa

Motionshallen

  • 17:30-18:30 Stationsträning Anders
  • 18:45-19:30 Spinning Silva
  • 19:30-20:00 Styrka Överkropp Silva

Fredag

Multibassängen                                             

  • 07:00-07:40 VattenTabata Sara
  • 11:30-12:20 VattenPass Rullande

Motionshallen

  • 17:00-18:00 YinYoga Pavel

Lördag

Motionshallen

  • 11:00-12:00 Pilates Marija

Söndag

Multibassängen                                                 

  • 10:10-11:00 VattenPass Sara

Text